İçli Köfte yorumları
İçli Köfte Hakkında 65 Yorum Yapılmıştırerkam aydar hayranı
07.07.2013
içli köfteyi denemeyen arkadaşlara sesleniyorum varya harika bir şeymiş erkam aydar gerçekten herşeyin en güzelini biliyorsun daha içli köfte yemeyenler haydi tarif bu sitede tarifi alın ve yapmaya başlayın ama dikkat edin içli köfteyi yerken parmaklarınızı yemeyinbeni içli köfte yemeye teşvik eden canım abim erkam aydara selam olsun içli köfte yiyen herkesede afiyet olsun

elif pınar sorut
06.07.2013
ben kaç kere yedim çok güzel oluyor

erkam aydar hayranı
05.07.2013
içli köfte daha önce kiç yemedim sadece erkam aydar ın en sevdiği yemek olduğu için ve onun damak tadına güvendiğim için denemek istiyorum ve tadını çok merak ediyorum tarif için teşekkürler.SENİ SEVİYORUM ERKAM inşallah seni sevdiğim gibi içli köfteyide beyenirim

Burcu
27.06.2013
Ben daha denemedim güzel oluyor mu gerçekten

admin
16.06.2013
yaptık güzel oldu gibi daha malzemeleri goyyok

emine üçer
03.06.2013
ben bu köftelerden yapıp satıyorum çok güzel afiyet olsun

fidan
04.02.2013
kıymalı içli köfte tarifi varmıydı acaba ?

Admin
28.01.2013
İçli Nohut Köftesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, İçli Nohut Köftesi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Cevizli İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Cevizli İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Yoğurtlu İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Yoğurtlu İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Tavuklu İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Tavuklu İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Barbunyalı İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Barbunyalı İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Tepside İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Tepside İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Patatesli İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Patatesli İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
İçli Köfte hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, İçli Köfte konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.
1 | 2 |
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

İçli Köfte, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018